Máte otázky? Zavolejte naší personalistce. Ráda vám se vším poradí!

Volné pozice

Hledáte práci na HPP? Nebo spíš brigádu, kterou zvládnete při studiu? Práce v Proveonu je velmi flexibilní. Směny si domluvíte podle potřeby tak, abyste měli čas na školu, rodinu nebo vaše koníčky. Nabízíme všechny typy úvazků.
PŘIDEJ SE K AKTIVNÍMU VODAFONE TÝMU - FIX + NEOMEZENÉ BONUSY Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazekicon Mobil
Marketingový manažerPráce na plný úvazekicon Ruce
SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ PÉČE VODAFONE Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazekicon Osoby

Jak to u nás vypadá

Brněnské kanceláře mají příjemnou atmosféru a také skvělou dostupnost, najdete je v Králově Poli přímo na lince č. 12.

Podívejte se, co o nás říkají naši zaměstnanci.

Práce operátorů je náročná, proto se pro naše zaměstnance snažíme vytvořit to nejlepší prostředí. Když potřebují, vždy se mají na koho obrátit. Jak se jim u nás líbí?

Řeším požadavky klientů, kteří nám volají a zároveň mám možnost nabídnout jim další produkty, či poradit, jak mohou zefektivnit své služby. Baví mě, že jednám pokaždé s jiným typem lidí. Naučila jsem se tak reagovat na jakékoliv dotazy, připomínky a nálady lidí, což ze mě dělá profíka na telefonování.

Jana Cejlová
Jana Cejlová

Pracovat pro firmu jako je Vodafone je vždy dobrá reference. Lepší a levnější internetový nebo telefonní tarif přijdou každému vhod, takže mi klienti většinou poděkují, když jim je nabízím. Prodeje jsou tak jednodušší a já si mohu více vydělat. Člověk musí věřit v to, co prodává. Já naštěstí prodávám to, co lidé potřebují.

Lenka Židlochová
Lenka Židlochová

Brigáda v Proveonu mě překvapila. Žádnou praxi nepožadovali, tak jsem nevěděl, co čekat. Na nováčkovském školení jsem se ale všechno naučil. Můj supervizor mi stále pomáhá a radí, takže na lince jsem už jako doma. Získal jsem přehled o mnoha produktech, které pojišťovny nabízí a jsem rád, že výhody těchto produktů můžu předávat dál klientům.

Petr Sedláček
Petr Sedláček

Za mě nejlepší brigáda. Skvělý kolektiv, přátelský a přitom profesionální přístup, díky kamarádům mi to tu ani jako práce nepřijde, pokaždé se sem těším. Jako student bych v Česku lépe placenou brigádu v pěkném prostředí hledala dost těžko. 10/10 a všem kamarádům bych Proveon určitě doporučila!

Natali Svobodová

Zatím nejlepší práce, kterou jsem měla. Dobré platové ohodnocení, super benefity a hlavně moc milí asistenti a supervizor. Všichni jsou tady přátelští a vstřícní, celkově je tu příjemná atmosféra. Super pro všechny, kteří se chtějí zlepšit v komunikaci. Pokud o práci v Proveonu přemýšlíte, určitě to aspoň zkuste, nemáte co ztratit a určitě tu budete spokojení!

Michaela Svobodová