Máte otázky? Zavolejte naší personalistce. Ráda vám se vším poradí!

Detail pozice

Ahoj,
jsem Honza a v Proveonu pracuji jako projektový manager. Do svého týmu hledám možná právě Tebe. Hledám kolegu, který mi pomůže s analytikou provozu call centra, pomůže mi s hlídáním provozní výkonnosti a bude mi pravou rukou v doporučení pro další vývoj. Oblastí, kterou teď aktuálně řešíme je personální controlling, plánování směn a jejich optimalizace a řízení kapacit.

Z počátku budeš mít na starosti personální controlling jako celek. Tedy od analýzy plánovaných směn a efektivity provozu, přes plánování kapacit a jejich optimalizaci. Spolupracovat budeš nejen s provozem call centra, ale také s účetním oddělením a vedením firmy.

Teď se pojď podívat, co bude Tvojí náplní práce, co bys měl znát a samozřejmě co za to :-)

PROVOZNÍ ANALYTIK

CO BYS MĚL ZNÁT A UMĚT?

• Očekávám dobrou znalost práce s MS OFFICE aplikacemi, primárně pak s MS Excel. Věřím, že Ti pojem kontingenční tabulka a znalost použití vzorců nebude dělat problém.
• Naše datová struktura je postavena na SQL a tedy znalost vytvořit si dotaz do databáze bude Tvým denním chlebem.
• Potřebuji, abys měl alespoň bakalářské ekonomické vzdělání, jistě jej u nás uplatníš.
• Umět prezentovat zjištěné výsledky a nebát se vystoupit před lidi bude tvé případné plus.
• Výhodou bude řidičské oprávnění, stačí na osobní automobil. Máme pobočku i v Olomouci a navíc sem tam někam musíme vyjet.

JAK POZNÁŠ, ŽE JSI TÍM SPRÁVNÝM KANDIDÁTEM A JAK BUDE VYPADAT NAŠE SPOLUPRÁCE?

• Baví tě pracovat s čísly. Dá se říct, že by měla být tvým koníčkem.
• Chápeš, že mě nezajímá, proč něco nejde, ale že chci vědět jako to udělat a problém vyřešit. Já znám pořekadlo: Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
• Jsi přirozeně zvídavý člověk, který se nebojí zeptat, když si něčím není jistý.
• Nepropadáš panice, když se sem tam něco nepovede, pro mě je důležité, aby ses poučil. Znáš to jistě sám – chybami se člověk učí.
• Jsi pracant a držíš slovo.
• Zjištěná čísla a analýzy budeš umět zhodnotit, kriticky se na ně podívat a navrhnout změny a provozní kroky ke zlepšení a optimalizaci.

NA CO SE U NÁS MŮŽEŠ TĚŠIT?

• Určitě můžeš očekávat férovou mzdu, která bude vycházet z výsledků tvé práce a její součástí bude motivační část výkonnostních odměn.
• Budeš spolupracovat přímo s vedením společnosti, jsme střední firma a já osobně právě toto hodnotím jako velkou výhodu proti korporátům. U nás nejsi jeden z mnoha.
• Odpovědnost za svěřené oddělení a za analytické zázemí a za tvorbu podkladů pro management a rozhodování.
• K práci dostaneš firemní neomezený tarif a firemní notebook.
• Součástí naší spolupráce bude i Multisport karta a stravenková karta.

Co vám poskytneme na oplátku?

Férová výplata

Nástupní mzda se pohybuje od 110 Kč/hod, průměrná mzda je 150 Kč/hod. Samozřejmostí jsou u nás příplatky za práci o víkendu, svátcích či za přesčasy.

Volba směn

Společně uzavřeme HPP smlouvu na dobu neurčitou. Směny si domluvíte podle potřeby tak, abyste měli čas na sebe, rodinu či vaše koníčky.

Finanční odměny

Konečná výše výplaty však záleží jen na vás. Fungují u nás neomezené výkonnostní odměny. Speciální odměnu můžete také získat za doporučení nového zaměstnance.

Kariérní rozvoj

Nabízíme kurzy komunikačních dovedností a soft skills vedené zkušenými lektory. V Proveonu máte možnost kariérně růst a vypracovat se na vyšší pozici.

Zaměstnanecké benefity

Dáváme odměny, které opravdu využijete. Zaměstnancům nabízíme stravenky, Multisport kartu, volné vstupenky na kulturní akce a další. Nápoje máme na pracovišti zdarma.

Pracovní prostředí

Budete kolem sebe mít tým pohodových lidí, který vás podrží. Pořádáme firemní teambuildingy i neformální akce s kolegy. A naše kanceláře jsou dobře dostupné MHD.

Jak probíhá výběrové řízení?

Dveře otevíráme ostříleným profíkům, ale i lidem bez předešlých zkušeností. Vše, co k práci potřebujete, vás naučíme. Při výběrovém řízení si vzájemně ujasníme naše představy a zjistíme, jak se hodíte do našeho týmu.
01
Vyplníte formulář
Pokud se rozhodnete zkusit práci u nás, stačí vyplnit krátký formulář.
02
Probereme vaše možnosti
Do druhého dne od odeslání vaší žádosti se s vámi telefonicky spojíme telefonicky a probereme vaše představy o práci.
03
Setkáme se na pohovoru
Společně se sejdeme a zjistíme, jak se hodíte na danou pozici. Ujasníme si všechny informace a probereme vaše otázky.
04
Projdete školením
Všichni noví zaměstnanci u nás prochází školením, kde se naučí vše, co potřebují k práci.
05
Hurá do práce
Vaše kariéra startuje. Můžete se spolehnout, že všichni kolegové vám v začátcích ochotně pomohou.